• Hanglamp aan snoer Calabash Large Blue Ballet 20's Matnikkel

Hanglamp aan snoer Calabash Large Blue Ballet 20's Matnikkel

€ 245,-
plaats in winkelmandje
gratis verzending
Binnen 1 - 2 dagen verzonden
  • Algemeen
  • Afmetingen
  • Bekijk in showroom

Dit glas heeft een weelderige ronde vorm met lijnen (ribben), die kunstig zijn ingeblazen. De bol is kenmerkend voor de Art Deco kunststijl en nog steeds razend populair door de moderne uitstraling.

Turkoois of Aqua Blue: Een spectaculaire Art Deco kleur. Meer groen of juist meer blauw, in ieder geval vertolkt het doorschijnende glas de golven van de zee tegen een oneindige horizon! Voor de duidelijkheid: De kleur is niet gecreëerd door middel van folie of spuitwerk. De modellen zijn hand/mond geblazen door middel van een eerlijke glasformule.

De Calabash is geïnspireerd op het glaswerk van de ontwerper Andries Dirk Copier (1901-1991), de belangrijkste Nederlandse glaskunstenaar van de 20e eeuw.
De pompoen vrucht diende als voorbeeld voor het blazen van diverse bloemenvazen in interessante experimentele kleuren. De vazen werden graag gevuld met geurige Lelies, Tulpen, Hortensia's of Pioenrozen.

De Calabash Large is 24 cm in doorsnede op het breedste punt.

Het luxe armatuur is matnikkel.

Een zwart linnen snoer compleet met matnikkelen metalen plafondkapje (met ophangoog, dus eenvoudige montage aan het plafond).

Het linnen snoer heeft een totale lengte van 150 cm en is gemakkelijk in te korten. Voorzien van E-27 fitting.

armatuur materiaal Mat Nikkel

Wilt u dit product toch liever in het echt zien?

€ 5,- korting

bij inschrijving voor de nieuwsbrief en besteding vanaf € 50,-